Disk Kesme ve İstifleme Hatları

Slide
Play
Slide
Play
Slide
Play
previous arrow
next arrow

Varil üretim uygulamalarında kullanılmakta olan ana parçaların üretiminde kullanılmakta olan hatlardır. Hat içerisinde bulunan ve karşılıklı konumlandırılmış 2 pres ile varil alt ve üst kapakları üretilmektedir. Presler ile kesilen diskler konveyör bantlar sayesinde otomatik olarak istiflenmek üzere hattın dışına taşınmaktadır. Ayrıca aynı hat ile, varil gövdesi üretimi için rulo sacdan boy kesme ve istifleme işlemi yapılarak plaka sac üretimi yapılabilmektedir. Bu sayede tüm parçaların üretimi tek hat ile gerçekleştirilmiş olur.

Selektörlü Boy Kesme Hattı

Slide
Play

2 veya daha fazla açıcıdan oluşmakta olan boy kesme hatlarıdır. Bu sayede rulolar hazır halde bekletilip, rulo yükleme esnasında yaşanan zaman kayıpları ortadan kaldırılmaktadır. Kaydedilmiş olan reçeteye göre, istenilen rulodan, belirlenmiş olan adet ve boylarda plaka sac kesimi gerçekleştirilmektedir. Bu işlem tek seferde gerçekleştirilmektedir ve tüm saclar selektör kısmında hazır bulunduğundan her seferinde yeni rulo yükleme işlemi yapılmasına gerek kalmadan, tüm süreç otomatik gerçekleşmektedir. Bu hatlar, farklı istifleme seçenekleriyle birlikte sunulabilmektedirler.

Alüminyum Gofraj Hatları

Slide
Play

Rulo alüminyumdan, istenilen ürün boylarında kesilen plakalar, müşterinin talep ettiği desen için özel olarak tasarlanmış olan gofraj merdaneleri ile gerekli forma kavuşmaktadır. Ayrıca bu hatlar, çıkış kısmında istif sistemi ile birlikte çözüm olarak sunulabilmektedir.

Rulo Sonu Kaynatma ve Birleştirme Hattı

Slide
Play