Hakkımızda

Global

Kariyer

Servis

Blog

İletişim

Global

  • Macaristan >>

    Lemez Tech KFT

    Dalanbay-Szabó Hajnalka

             +06 20 365 1321

             sales@lemeztech.com

  • Danimarka >>

    ReRoll

    Mr.Steen MAULITZ

             +45 20 63 63 22

             steen@reroll.dk

  • Avusturya >>

    HESSE+CO Maschinenfabrik GesmbH Mr.Michael Lechner

             +43/2236/638 70-0

             lechner@hesse-maschinen.com

  • Meksika >>

    Grupo Disma-Mex

    Mr. Roberto Flores Lankenau

             +52 1 81 8396 3508

             r.flores@disma.mx

Exclusive

  • İngiltere >>

    Ozbross Engineering

    Mr.Oguz Senogullari

             +44(0)7493244645

             oguz@ozbrosengineering.com

    PressCare UK Limited

    Mr.Neil Walls

             +44 1922 685420

             neil_walls@presscare.co.uk

  • Hollanda >>

    JÖRG Machines

    Mr. Reinhard REINCKE

             +31 (0) 488-482087

             info@jorg.com

  • İsveç >>

    One Automation AB

    Mr. Roine NILSSON

             +46 73-9808988

             roine@oneautomation.se

Exclusive

  • İspanya >>

    CARBONERAS INTERNACIONAL

    Ferran Carboneras.

             +39  629 390 571

             fcarboneras@carboneras.biz

  • Almanya >>

    Keller Industrie Service

    Matthias Keller

             +49 931 7845053

             +49 171 9906873

             info@keller-industrieservice.de

Pres Besleme Sistemleri

@info

 

Görüşleriniz, önerileriniz, istek ve talepleriniz bizler için önemli, talep ve isteklerinizi mail yoluyla bizlere iletmek için bağlantıyı kullanabilirsiniz

Teknik Servis

 

Yurtdışı ve Yurtiçi, dünya üzerindeki bütün ülkelere kurulum ve teknik servis ağımızla ilgili daha detaylı bilgi almak için teknik servis politikamızı inceleyiniz

Kariyer

 

Sizeler de COİLTECH ailesinin bir bireyi olmak ve bizlere daha başarlı işlere imza atmak istiyorsanız Cv'nizi gönderebilir ön görüşme için talepte bulunabilirsiniz

Coiltech Makina San. Tic. A.Ş. Her hakkı saklıdır. © 2000 - 2019